Szybki kontakt

W razie pytań napisz do nas:

kasia@warsztatydlakobiet.pl


Lub zadzwoń:

+ 48 724 815 393

O nas

 

Warsztaty dla kobiet są po to, abyś poczuła siłę swojej kobiecości.

 

Jak?

 

Rozwój osobisty jaki proponujemy to zadbanie o ducha i ciało.  By wyzwolić większą pewność siebie proponujemy warsztaty z zakresu umiejętności społecznych, komunikacji, asertywności, rozwoju własnych pasji, zainteresowań i zasobów. Chcemy też pokazać Ci, jak podkreślić swoje zewnętrzne atuty, co wyjaśniamy na warsztatach kreowania wizerunku, autoprezentacji, makijażu czy zasad savoir-vivre’u. Dzięki takiej kompleksowej nauce, będziesz umiała odnleźć się w każdej sytuacji. A wszystko w gronie samych kobiet, w luźnej i przyjaznej atmosferze.


Dlaczego warto nam zaufać?

 

Bo jako kobiety najlepiej rozumiemy Twoje potrzeby. Ale nie tylko. Jako psycholożkom, coacherkom i trenerkom zależy nam, abyś ze spotkania z nami wyszła bogatsza o nowe umiejętności.

 

Prowadzimy szkolenia głównie w Krakowie i Warszawie, ale jesteśmy w stanie dojechać do każdego miejsca w Polsce, do którego nas zaprosicie. Naszą ofertę szkoleniową będziemy poszerzać, zapraszając do współpracy specjalistów i trenerów rozwoju osobistego, których cenimy i którzy wciąż nas inspirują.
 

Katarzyna Mickiewicz-Burzawa i Dominika Winnikow

 

Katarzyna Mickiewicz-Burzawa

Psycholog, Akredytowany  Coach ACC specjalizujący się w budowaniu marki osobistej, Trener Wizerunku oraz Rozwoju Osobistego, Wizażystka.  Jej zawodową pasją jest wydobywanie z kobiet ich naturalnego piękna oraz pomoc w świadomym kreowaniu własnego wizerunku. Wielokrotnie udało jej się dowieść, że połączenie wizażu, stylizacji i psychologii potrafi zdziałać cuda, dlatego w swojej pracy wykorzystuje wszystkie te elementy. Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, Szkoły Profesjonalnego Coachingu, Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET oraz Szkoły Wizażu i Stylizacji „Artystyczna Alternatywa”. Kilkukrotnie brała udział w Ogólnopolskich Mistrzostwach Makijażu Ekstrawaganckiego. Podczas VIII edycji zdobyła wyróżnienie jury za makijaż "Lodowa księżniczka". Współpracowała m.in. z Miastem Stołecznym Warszawa, Agencją Eventową MPLUSM, The Tower, Akademią Kobiet Sukcesu czy Szkołą Wizażu i Stylizacji "Artystyczna Alternatywa". Obecnie prowadzi własną praktykę coachingową z obszaru life coachingu i coachingu wizerunku. Dodatkowo organizuje, prowadzi  i zarządza projektami szkoleniowymi oraz eventowymi.

Prywatnie szczęśliwa mężatka, spełniona mama Janka, pasjonatka filmów Tima Burtona i wypoczynku na łonie natury. Zawsze uśmiechnięta, aktywna, nie potrafiąca długo usiedzieć w jednym miejscu. Uwielbia poznawać nowych ludzi, uważnie ich słuchać i pomagać im w osiąganiu upragnionych celów. 

 

Dominika Winnikow

Psycholożka, coach i trenerka. Jej największym talentem jest odnajdywanie talentów w innych. Ten dar wykorzystuje w pracy zawodowej, pomagając ludziom odkrywać ich zalety i mocne strony, dzięki czemu odnoszą oni więcej sukcesów zawodowych i prywatnych.  Pracuje z osobami poszukującymi pracy szczególnie z kobietami długotrwale bezrobotnymi, które chcą wrócić na rynek pracy. Ukończyła Uniwersytet Jagielloński i Szkołę Profesjonalnego Coachingu. Jej doświadczenie to prowadzenie szkoleń z zakresu rozwoju osobistego, praca indywidualna w zakresie coachingu oraz publikacje w czasopiśmie "Coaching"Brała udział w pracach Komisji Eksperckiej ds. Etyki Izby Coachingu czego owocem jest Kodeks Etyczny Coacha (link) rekomendowany przez Izbę Coachingu. Współpracuje z Małopolskim Centrum Współpracy Edukacji i Doradztwa, Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Przasnyszu, prowadzi zajęcia z psychologii na Podyplomowych Studiach Pedagogicznych Wyższej Szkoły Filozoficzno-Pedagogicznej Ignatianum, prowadziła autorski warsztat „Oto rodzi się moc” podczas 21. Edycji Festiwalu Progressteron w Warszawie. Od dwóch lat jest freelancerką i prowadzi swoją działalność w zakresie szkoleń i coachingu.
Kobieta dojrzała, empatyczna i pełna energii.  Wciąż się rozwija i uczy, nie ocenia tylko stara się zrozumieć.  Uwielbia się śmiać i rozśmieszać innych. Kocha sztukę pod każdą postacią, wegetariańskie jedzenie, muzykę i długie rozmowy.
 

Współpraca: