Szybki kontakt

W razie pytań napisz do nas:

kasia@warsztatydlakobiet.pl


Lub zadzwoń:

+ 48 724 815 393

Opinie

 

Brałam udział w warsztacie "Jesteś Marką" prowadzonym przez Kasię i wyszłam z niego pełna inspiracji. Kasia miała indywidualne podejście do każdej z uczestniczek, zadbała też o intensywność i różnorodność ćwiczeń. Polecam warsztaty Kasi każdej kobiecie, która właśnie założyła swoją firmę lub planuje to zrobić.

"Ponieważ miałam ostatnio wrażenie, że tegoroczna wiosna jakoś zwleka z prawdziwym nadejściem (ze wszystkimi swoimi dobrodziejstwami) - kiedy dowiedziałam się o marcowych WARSZTATACH zorganizowanych dokładnie w Dniu Kobiet - postanowiłam sobie zrekompensować ten brak wiosny za oknem i poczuć ją w jakiś inny sposób. Zapisałam się na warsztaty prowadzone przez Dominikę i Kasię - i to był naprawdę strzał w dziesiątkę ! Doświadczyłam na nich i czegoś zupełnie nowego i dla ducha i dla ciała. Zaskakujące ćwiczenia początkowe pozwoliły mi wysnuć jeszcze bardziej zaskakujące wnioski. Patrząc jak powstaje pokazowy makijaż, odkryłam wiele  ciekawostek i tajników trudnej sztuki wizażu; poznałam kilka bardzo fajnych dziewczyn; a w odważnym, ale pięknym makijażu smoky prawie nie poznałam się w lustrze :-) Generalnie poczułam się bardzo zadbana (i od zewnątrz  i od środka) i wyszłam z warsztatów bardzo zadowolona, ze świadomością dobrze spędzonego popołudnia. Pamiątkę stanowić będą na dodatek profesjonalnie wykonane fotki. Szczerze polecam !"
 
Joanna Hadam
pracownik Wydziału Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Urzędu Miasta Krakowa
asia.hadam@gmail.com

 

 

"W Portugalii,  czy  na przykład w Rumunii noc ósmego marca grupy kobiet świętują na obiadach i przyjęciach przeznaczonych tylko dla płci pięknej.  Ja miałam niepowtarzalną przyjemność spędzić „dzień kobiecości”  w samym sercu Krakowa bo na Karmelickiej w towarzystwie przesympatycznych Pań i w tym miejscu wszystkie was gorąco pozdrawiam i dziękuję za wspólnie spędzony czas! Śmiało mogę przyznać, że warsztaty pozwoliły mi gruntownie zająć się samą sobą poczynając od strony duchowej a kończąc na własnej fizyczności  dopieszczając umiejętności  wykonywania profesjonalnego makijażu. Podczas spotkania doświadczyłam kilku ważnych dla siebie rzeczy. Przede wszystkim wzmocniłam moje mocne strony.  Nie sztuką jest wypisać na kartce listę własnych zalet, ale wyjdź na środek i mów o sobie dobrze przed innymi i wtedy  sprawdź czy wierzysz, że właśnie taka jesteś jaką siebie opisujesz na papierze. Dostałam też szansę usłyszeć, jakie wrażenie wywieram na innych i sprawdzić,  czy w oczach nieznanych mi osób  jestem taka sama, jak we własnych. I to było super! - zwykle spacerując po ulicy zatłoczonego miasta obserwujemy przechodniów, fantazjujmy na temat tych których nie znamy, a których mijamy, oni również dokonują oceny nas samych „ciekawe ma buty”, „ a jakie nogi”, „wygląda na nieszczęśliwą” , „to musi być bogaty biznesmen” tylko, że rzadko kiedy mamy okazje te myśli po prostu usłyszeć…
I to jest prawda, że z warsztatów wyszłam  wzmocniona, uśmiechnięta oraz pełna pozytywnej energii"

Weronika Skrzyniarz
studentka psychologii, coach

 

 

"Czym były dla mnie te zajęcia?? Najprościej mówiąc - odkrywaniem kobiecości. Po pierwsze w sobie samej poprzez patrzenie bardziej na swoje atuty niż niedoskonałości -zarówno zewnętrzne jak i te w środku, ucząc się dbać o siebie, o swój spokój, doceniając siebie. Po drugie w innych kobietach widząc jakie są, jak szukają prawdziwej wersji siebie i cudownie spędzając z nimi czas:) Naprawdę bardzo dziękuję za to wtorkowe popołudnie i polecam wszystkim kobietom!"


Kasia Borek
lekarz

 

 

"Drogie Panie! Serdecznie polecam warsztaty skierowane tylko dla nas-kobiet, o nas-kobietach i prowadzone przez kobiety. Fantastyczne przeżycia, miłe towarzystwo oraz odkrywanie swojej kobiecości połączone z widocznymi efektami w postaci makijażu oraz zdjęć spowodują, że nie będziecie żałowały ani pieniędzy ani czasu poświęconych na to spotkanie! Do zobaczenia na warsztatach!"

 

Estera Czuba
nauczycielka

 

"Warsztaty dla kobiet, które odbyły się 8 marca 2011 zorganizowane zostały przez dwie kompetentne panie psycholog. Warsztaty miały na celu przede wszystkim pokazać nam - kobietom - nasze mocne strony, nie tylko chrakteru, ale także wyglądu zewnętrznego. Podkreśliły, że w każdej z nas drzemią przeciwstawne cechy min. wrażliwość i stanowczość, uległość i upór, chęć dążenia do wyznaczonego celu, ale także otwartość na zmiany,  które należy wykorzystywać w różnych  życiowych sytuacjach - trzeba je tylko  umieć w sobie odnaleźć. Oprócz tego, gdy dodamy odpowiednio dobrany makijaż - nasze szanse w życiu osobistym, zawodowym, społecznym rosną.Warsztaty z pewnością nauczyły nas nowego spojrzenia na siebie. Dla mnie osobiście było to bardzo dobrze wykorzystane popołudnie. :)"

Katarzyna
nauczycielka

Współpraca: